loader image

Kontakt

Kontakt os venligst, om nødvendigt

Aikkon Est OÜ
Tallinna mnt 80, Uuemõisa alevik, Ridala vald
Lääne maakond, Haapsalu 90401
Email: info@aikkon.eu
Tel: + 372 52 44503 / + 372 50 25194

Send papirfakturaer til:
Tallinna mnt 80, Uuemõisa alevik, Ridala vald
Lääne maakond, Haapsalu 90401

Send elektroniske fakturaer til:
arved@aikkon.eu

Nødvendig information:
Reg. Nr. 10891282
KMKR: EE100785584
PANK: SEB Pank
IBAN: EE461010220027288015
BIC: EEUHEE2X

Vores fabriksteam:

Rainer

Udviklingschef og fabrikssupport i tekniske sager
Rainer Hoff
+ 372 52 44503
rainer@aikkon.eu

Laine

Produktionschef
Laine Pettai
+372 50 34282
laine@aikkon.eu

Taavi

Chef for værkstedet
Taavi Juurik
+372 52 11603
taavi@aikkon.eu

Pertti

Salg i Finland
Pertti Stenberg
+358 (0)400 559503
pertti@aikkon.eu

Salg i Danmark
Kenny Christian Holm
+45 23 844358
kenny@aikkon.eu

Raul

Salgs- og fabrikssupport i salgsrelaterede sager – Estland / Norge / Sverige / Danmark
Raul Tee
+372 50 25194
raul@aikkon.eu

Send inquiry

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the
1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to
make a type specimen book.