loader image

Kontakt

Palun tee oma valik meiega kontakteerumiseks

Aikkon Est OÜ
Tallinna mnt 80, Uuemõisa alevik, Ridala vald
Lääne maakond, Haapsalu 90401
Email: info@aikkon.eu
Tel: + 372 52 44503 / + 372 50 25194

Paberkandjal arved saata:
Tallinna mnt 80, Uuemõisa alevik, Ridala vald
Lääne maakond, Haapsalu 90401

E-postiga arved saata:
arved@aikkon.eu

Rekvisiidid:
Reg. Nr. 10891282
KMKR: EE100785584
PANK: SEB Pank
IBAN: EE461010220027288015
BIC: EEUHEE2X

Meie tehase meeskond:

Rainer

Arendusjuht ja tehase tugi tehnilistes küsimustes
Rainer Hoff
+ 372 52 44503
rainer@aikkon.eu

Laine

Tootmisjuht
Laine Pettai
+372 50 34282
laine@aikkon.eu

Taavi

Tsehhijuht
Taavi Juurik
+372 52 11603
taavi@aikkon.eu

Pertti

Müük Soomes
Pertti Stenberg
+358 (0)400 559503
pertti@aikkon.eu

Müük Taanis
Kenny Christian Holm
+45 23 844358
kenny@aikkon.eu

Raul

Müük ja tehase tugi müügis – Eesti / Norra / Rootsi / Taani
Raul Tee
+372 50 25194
raul@aikkon.eu

Send inquiry

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the
1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to
make a type specimen book.