loader image

Kontakta

Vänligen välj hur du vill komma i kontakt med oss

Aikkon Est OÜ
Tallinna mnt 80, Uuemõisa alevik, Ridala vald
Lääne maakond, Haapsalu 90401
Email: info@aikkon.eu
Tel: + 372 52 44503 / + 372 50 25194

Pappersfakturor skickas till:
Tallinna mnt 80, Uuemõisa alevik, Ridala vald
Lääne maakond, Haapsalu 90401

Elektroniska fakturor skickas till:
arved@aikkon.eu

Fullständiga detaljer:
Reg. Nr. 10891282
KMKR: EE100785583
PANK: SEB Pank
IBAN: EE461010220027288015
BIC: EEUHEE2X

Vårt fabriksteam:

Rainer

Utvecklingschef och fabriksstöd i tekniska frågor
Rainer Hoff
+ 372 52 44503
rainer@aikkon.eu

Laine

Produktionschef
Laine Pettai
+372 50 34282
laine@aikkon.eu

Taavi

Chef för verkstaden
Taavi Juurik
+372 52 11603
taavi@aikkon.eu

Pertti

Försäljning i Finland
Pertti Stenberg
+358 (0)400 559503
pertti@aikkon.eu

Kenny

Försäljning i Danmark
Kenny C Holms
+45 23 844358
kenny@aikkon.eu

Raul

Försäljning och fabrikssupport i försäljningsrelaterade frågor – Estland / Norge / Sverige / Danmark
Raul Tee
+372 50 25194
raul@aikkon.eu

Send inquiry

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the
1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to
make a type specimen book.