loader image

Yhteystiedot

Ole hyvä ja tee valintasi ottaaksesi meihin yhteyttä

Aikkon Est OÜ
Tallinna mnt 80, Uuemõisa alevik, Ridala vald
Lääne maakond, Haapsalu 90401
Email: info@aikkon.eu
Tel: + 372 52 44503 / + 372 50 25194

Lähetä paperilaskut osoitteeseen:
Tallinna mnt 80, Uuemõisa alevik, Ridala vald
Lääne maakond, Haapsalu 90401

Lähetä laskut sähköpostitse:
arved@aikkon.eu

Yrityksen tiedot:
Reg. Nr. 10891282
KMKR: EE100785584
PANK: SEB Pank
IBAN: EE461010220027288015
BIC: EEUHEE2X

Tehtaan henkilökunta:

Rainer

Kehityspäällikkö ja tehdastuki teknisissä asiossa
Rainer Hoff
+ 372 52 44503
rainer@aikkon.eu

Laine

Tuotantopäällikkö
Laine Pettai
+372 50 34282
laine@aikkon.eu

Taavi

Työpajan päällikkö
Taavi Juurik
+372 52 11603
taavi@aikkon.eu

Pertti

Myynti Suomessa
Pertti Stenberg
+358 (0)400 559503
pertti@aikkon.eu

Myynti Tanskassa
Kenny Christian Holm
+45 23 844358
kenny@aikkon.eu

Raul

Myynti ja tehdastuki myyntiin liittyvissä asioissa – Viro / Norja / Ruotsi / Tanska
Raul Tee
+372 50 25194
raul@aikkon.eu

Send inquiry

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the
1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to
make a type specimen book.