loader image

Kontakt

Vennligst velg hvordan du vil kontakte oss

Aikkon Est OÜ
Tallinna mnt 80, Uuemõisa alevik, Ridala vald
Lääne maakond, Haapsalu 90401
Email: info@aikkon.eu
Tel: + 372 52 44503 / + 372 50 25194

Papirfaktura sendes til:
Tallinna mnt 80, Uuemõisa alevik, Ridala vald
Lääne maakond, Haapsalu 90401

Fakturaer per e-post sendes til:
arved@aikkon.eu

Rekvisitter:
Reg. Nr. 10891282
KMKR: EE100785583
PANK: SEB Pank
IBAN: EE461010220027288015
BIC: EEUHEE2X

Vårt team på fabrikken:

Rainer

Utviklingssjef og fabrikkstøtte i tekniske spørsmål
Rainer Hoff
+ 372 52 44503
rainer@aikkon.eu

Laine

Produksjonssjef
Laine Pettai
+372 50 34282
laine@aikkon.eu

Taavi

Leder for verkstedet
Taavi Juurik
+372 52 11603
taavi@aikkon.eu

Pertti

Salg i Finland
Pertti Stenberg
+358 (0)400 559503
pertti@aikkon.eu

Kenny

Salg i Danmark
Kenny C Holms
+45 23 844358
kenny@aikkon.eu

Raul

Salg og fabrikkstøtte i salgsrelaterte forhold – Estland / Norge / Sverige / Danmark
Raul Tee
+372 50 25194
raul@aikkon.eu

Send inquiry

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the
1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to
make a type specimen book.